MÖBLER / Bord / Skrivbord 10684382
nr 1068 4382
Skrivbord
Teak, längd: 150 cm, djup: 60 cm, höjd: 77 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 november 2016
kl 20:22:08
14/11 20:15:58